El. ME 2014: Francja przegrała z Hiszpanią

Reprezentacja Hiszpanii pokonała na wyjeździ 1:0 Francję w meczu grupy I rozgrywanym w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2014 w Brazylii i odzyskała pierwsze miejsce w tabeli. W pierwszej połowie obie ekipy prowadziły dość otwartą grę i każda z nich miała kilka okazji do tego, aby wyjść na prowadzenie. W 31. minucie obrońcy tytułu powinni mieć rzut karny po tym jak Lloris faulował Rodrigueza, ale sędzia nie zdecydował się wskazać na jedenastkę, ani też ukarać gracza za symulowanie.
Po zmianie stron Trójkolorowi cofnęli się do obrony, starając się zaskoczyć rywala z kontry. Plan udawał się przez niecały kwadrans, bowiem w 58. minucie bramkę zdobył Pedro Rodriguez. Gospodarze starali się przejąć inicjatywę, ale nie wychodziło im to tak jakby chcieli. W dodatku sprawę skomplikowała druga żółta kartka pod koniec spotkania Paula Pogby.

El. ME 2014: Francja przegrała z Hiszpanią El. ME 2014: Francja przegrała z Hiszpanią El. ME 2014: Francja przegrała z Hiszpanią El. ME 2014: Francja przegrała z Hiszpanią El. ME 2014: Francja przegrała z Hiszpanią El. ME 2014: Francja przegrała z Hiszpanią