El. LM: Lech wygrał z Interem Baku. Kolejorz awansował do III rundy

Kolejorz awansował do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Rzuty karne musiały wyłonić zwycięzcę w meczu z Interem Baku. Bohaterem spotkania okazał się Krzysztof Kotorowski który obronił, aż trzy "jedenastki". W regulaminowym czasie gry był wynik 0:1.

Lech Poznań Lech Poznań

Na początku spotkania zawodnicy Lecha Poznań szybko sprowadzili mistrzów Azerbejdżanu do defensywy. Podopieczni Jacka Zielińskiego w pierwszej połowie meczu mieli wiele okazji do zdobycia pierwszego gola, jednak niestety im się to nie udało.

W drugiej połowie żadna z drużyn nie uzyskała większej przewagi. Pod koniec spotkania niespodziewanie goście doprowadzili do remisu. Karlsons wepchnął piłkę do pustej bramki po złej interwencji Kotorowskiego.
Rozstrzygnięcie przyniosły dopiero rzuty karne. Bohaterem okazał się Krzysztof Kotorowski który obronił trzy "jedenastki" i sam strzelił ostatniego karnego dla swojej drużyny. Lech awansował do III rundy eliminacji LM i zagra teraz ze Spartą Praga.