Logo

Cristiano Ronaldo mógł grać w FC Barcelonie

Kariera Cristiano Ronaldo mogła wyglądać zupełnie inaczej, gdyby w 2009 roku posłuchał Alexa Fergusona. Były trener Manchesteru United doradzał swojemu podopiecznemu, aby ten nie odchodził do Realu Madryt, tylko zmienił barwy na Katalońskie. Ronaldo stanowczo odrzucił taką możliwość, bowiem od dłuższego czasu marzyło mu się, aby bronić barw Królewskich. Piłkarz deklaruje teraz, że zamierza tam grać do końca kariery, pobijając przy tym wiele rekordów – zwłaszcza strzeleckich.
- To cała prawda. Ferguson przez parę tygodni próbował powstrzymać go przed przejściem do Realu, zachwalając mu Barcę. W Barcelonie już się cieszyli, ale przełomowym był moment, gdy Ronaldo powiedział: Nie pójdę do żadnego innego klubu niż Real Madryt. Manchester United dostał 94 mln euro, Real Madryt otrzymał najlepszego piłkarza świata, a Cristiano też dostał, czego chciał. Piłkarze tacy jak on nie patrzą tylko na pieniądze, ale chcą chwały, szansy walki o najwyższe trofea, by zostać najlepszymi na świecie - powiedział Calderon.

Cristiano Ronaldo mógł grać w FC Barcelonie Cristiano Ronaldo mógł grać w FC Barcelonie Cristiano Ronaldo mógł grać w FC Barcelonie Cristiano Ronaldo mógł grać w FC Barcelonie Cristiano Ronaldo mógł grać w FC Barcelonie Cristiano Ronaldo mógł grać w FC Barcelonie

2014-03-01 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Cristiano Ronaldo mógł grać w FC Barcelonie

Podobne artykuły i galerie