Copa Sudamericana: Vasco zremisowało Universidad de Chile

Piłkarze Vasco Da Gama zremisowali 1:1 z Universidad de Chile w pierwszym meczu półfinałowym Copa Sudamericana. Gospodarze wyszli dość przypadkowo na prowadzenie w 34. minucie meczu po strzale Bernardo – piłka wcześniej dość przypadkowo odbiła się od zawodnika Universidad, wyprowadzając napastnika Vasco na sytuację sam na sam. Wyrównanie padło na dziesięć minut przed końcem spotkania. Po rzucie wolnym najwyżej w polu karnym wyskoczył Gonzalez, lubując bramkarza.

Copa Sudamericana: Vasco zremisowało Universidad de Chile Copa Sudamericana: Vasco zremisowało Universidad de Chile Copa Sudamericana: Vasco zremisowało Universidad de Chile Copa Sudamericana: Vasco zremisowało Universidad de Chile Copa Sudamericana: Vasco zremisowało Universidad de Chile Copa Sudamericana: Vasco zremisowało Universidad de Chile