Logo

Chelsea ubiega się o czeską gwiazdę

Włodarze Chelsea zapewniają, że niebawem podpiszą kontrakt z nastoletnim czeskim obrońcą – Tomasem Kalasem występującym na co dzień w Sigmie Ołomuniec. Siedemnastoletni środkowy obrońca ma zostać na Stamford Bridge przez najbliższe kilka lat.

Chelsea Chelsea

Utalentowany młodzieniec zachwycił swoją grą wiele klubów europejskich, z których Chelsea wyraża największe zainteresowanie. Szczegóły transferu zawodnika nie zostaną wyjawione. Prawdopodobnie Sigma Ołomuniec zażąda od angielskiego zespołu około 6 milionów euro.

Chelsea

Prezes akademii piłkarskiej Chelsea – Neil Bath powiedział: „Podpiszemy kontrakt z Tomasem, ale jeszcze przez rok pozostanie on w swoim klubie. Jest jeszcze niepełnoletni, a już zadebiutował w pierwszym zespole Sigmy. Kalas jest dobrze zbudowany i dysponuje świetną szybkością. Na dodatek może pochwalić się doskonałą kontrolą piłki. Potrzebujemy takiego obrońcy. Pokładamy w tym piłkarzu wielkie nadzieje, dlatego tak szybko próbujemy namówić go, aby przeniósł się do nas. Kiedy nabędzie doświadczenia, zapewne zacznie rozgrywać mecze w Premier League. Oczywiście pozostajemy z nim w bliskim kontakcie”.


2010-07-07 - J. Knop

0

Komentarze do:
Chelsea ubiega się o czeską gwiazdę

Podobne artykuły i galerie