Logo

Chelsea przegrała z Liverpoolem. Klopp lepsze od Mourinho

W hitowym spotkaniu 11. kolejki Premier League piłkarze Chelsea Londyn przegrali 1:3 z Liverpoolem. W brytyjskich mediach mówiło się, że jest to spotkanie o być albo nie być dla Jose Mourinho. Na to czy Portugalczyk zachowa swoją posadę, trzeba będzie jednak trochę poczekać. Mimo porażki ''The Blues" dobrze rozpoczęli rywalizację, bowiem dość szybko zdołali wyjść na prowadzenie po golu Ramiresa. W dalszej fazie spotkania ich gra nie wyglądała jednak najlepiej.
Gospodarze nie zdołali utrzymać prowadzenie do przerwy, a jakby tego było mało stracili bramkę tuż przed gwizdkiem zapraszającym do szatni. Po zmianie stron ''The Reds'' na prowadzenie wyprowadził Coutinho, a podwyższył je Benteke.

Chelsea przegrała z Liverpoolem. Klopp lepsze od Mourinho Chelsea przegrała z Liverpoolem. Klopp lepsze od Mourinho Chelsea przegrała z Liverpoolem. Klopp lepsze od Mourinho Chelsea przegrała z Liverpoolem. Klopp lepsze od Mourinho Chelsea przegrała z Liverpoolem. Klopp lepsze od Mourinho Chelsea przegrała z Liverpoolem. Klopp lepsze od Mourinho

2015-10-31 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Chelsea przegrała z Liverpoolem. Klopp lepsze od Mourinho

Podobne artykuły i galerie