Chelsea pokonała Norwich w Premier League

Zwycięstwo Chelsea Londyn 1:0 z Norwich City w meczu 19. kolejki Premier League, zapewniło tej drużynie pewne trzecie miejsce w tabeli na półmetku sezonu. The Blues mogą się zbliżyć jeszcze do Manchesteru City na dystans jednego punktu, jeśli wygrają swój zaległy mecz z West Hamem. Triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Mistrzów, po ostatnim wysokim zwycięstwie (8:0), tym razem nieco rozczarowali, a o ich wygranej zdecydowała jedna bramka, zdobyta w 38. minucie przez Juana Matę.
W pierwszej połowie niewiele się działo, a kibice na pierwszą sytuację pod bramką musieli czekać aż pół godziny. Ostatni kwadrans tej cześci gry był nieco ciekawszy, choć i tak pozostawiał wiele do życzenia. Po zmianie stron podopieczni Beniteza prezentowali się już lepiej, choć Moses oraz Hazard mieli mocno przekręcone celowniki.

Chelsea pokonała Norwich w Premier League Chelsea pokonała Norwich w Premier League Chelsea pokonała Norwich w Premier League Chelsea pokonała Norwich w Premier League Chelsea pokonała Norwich w Premier League Chelsea pokonała Norwich w Premier League