Chelsea Londyn robi swoje i znów zwycięża w Premier League (wideo)

W hiszpańskiej Primera Division karty rozdaje Real Madryt, z kolei w angielskiej Premier League dominuje obecnie Chelsea Londyn. „The Blues” szybko zapomnieli o porażce 2:1 z Newcastle United i zgodnie z przewidywaniami odnieśli w sobotę swoje dwunaste ligowe zwycięstwo. Petr Cech i spółka tym razem ograli przed własną publicznością 2:0 Hull City.

Chelsea Londyn Chelsea Londyn

Drużyna ze Stamford Bridge prowadzenie objęła już w 7. minucie, kiedy wspaniałą „główką” po dośrodkowaniu w pole karne popisał się Eden Hazard. Gospodarze przysłowiową kropkę nad „i” postawili w drugiej połowie, a dokładnie w 68. minucie, gdy zespołową akcję doskonale wykończył Diego Costa.
Chelsea dzięki wygranej utrzymała się na pozycji lidera Premier League, ale tempa nie zamierza zwalniać także Manchester City. „The Citizens” skromnie, bo 1:0 pokonali na wyjeździe Leicester, z kolei skazywany na pożarcie Burnley sensacyjnie rozprawił się z rewelacyjnie spisującym się do tej pory Southampton (1:0).