Bundesliga: Lewandowski trafia, a Borussia pokonuje Hannover 96

Piłkarze Borussii Dortmund bez większych problemów pokonali 3:1 Hannover 96 w meczu 24. kolejki Bundesligi. Bohaterem spotkania został Robert Lewandowski, który dopiero wczoraj dowiedział się, że będzie mógł zagrać - był zawieszony za czerwoną kartkę na trzy mecze, ale kartę zmniejszono do dwóch. Polak zdobył dwie bramki dla mistrzów Niemiec i tym samym objął prowadzenie w klasyfikacji króla strzelców.
Gospodarze szybko otworzyli wynik meczu, a po 20 minutach i dwóch golach byłego Lechity, mogli ze spokojem patrzeć na to co się dzieje na murawie. Ich spokój przed przerwą zaburzył Mohammed Abdellao, dobijając strzał do pustej bramki. Po zmianie stron wynik długo się nie zmieniał, ale w 72. minucie Błaszczykowski przeprowadził akcję, którą wykończył Julian Schieber. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Artur Sobiech.

Bundesliga: Lewandowski trafia, a Borussia pokonuje Hannover 96 Bundesliga: Lewandowski trafia, a Borussia pokonuje Hannover 96 Bundesliga: Lewandowski trafia, a Borussia pokonuje Hannover 96 Bundesliga: Lewandowski trafia, a Borussia pokonuje Hannover 96 Bundesliga: Lewandowski trafia, a Borussia pokonuje Hannover 96 Bundesliga: Lewandowski trafia, a Borussia pokonuje Hannover 96