Bundesliga: Lewandowski strzelił hat-tricka w meczu z VfB Stuttgart

Robert Lewandowski po raz kolejny pokazał swój piłkarski geniusz strzelając aż trzy gole w wygranym 6:1 meczu przeciwko VfB Stuttgart w ramach 11. kolejki Bundesligi. Spotkanie nie rozpoczęło się dobrze dla wicemistrzów Niemiec, bowiem stracili bramkę już w 13. minucie, po uderzeniu Haggui. Mimo to gospodarze i tak schodzili na przerwę prowadząc 2:1. Wyrównał dość szybko Papastathopoulos, a nieco później prowadzenie dał Rous.
Po zmianie stron na boisku rządził już tylko jeden zawodnik, a był nim napastnik reprezentacji Polski. "Lewy"dzięki swoim trzem trafieniom wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji króla strzelców. Ostatniego gola zdobył Aubameyang, a piłkę dogrywał mu... Robert. Czołowe kluby na świecie znów poważnie mogą zastanawiać się o sprowadzeniu Lewandowskiego.

Bundesliga: Lewandowski strzelił hat-tricka w meczu z VfB Stuttgart Bundesliga: Lewandowski strzelił hat-tricka w meczu z VfB Stuttgart Bundesliga: Lewandowski strzelił hat-tricka w meczu z VfB Stuttgart Bundesliga: Lewandowski strzelił hat-tricka w meczu z VfB Stuttgart Bundesliga: Lewandowski strzelił hat-tricka w meczu z VfB Stuttgart Bundesliga: Lewandowski strzelił hat-tricka w meczu z VfB Stuttgart