Bundesliga: Borussia przegrała z Bayernem

W hitowym spotkaniu 13. kolejki Bundesligi piłkarze Borussii Dortmund przegrali 0:3 z Bayernem Monachium. Nie był to łatwy mecz dla gospodarzy, bowiem nie mogli oni liczyć na podstawowych zawodników w linii obrony, takich jak Subotić, Hummels i Schmelzer – nie wspominając o kontuzjowanym od dłuższego czasu Łukaszu Piszczku. Wicemistrzowie Niemiec pierwszą połowę zdołali zakończyć bezbramkowym remisem, ale po zmianie stron tempo dyktowali rywale.
Wynik w 66. minucie otworzył Mario Goetze, który przed tym sezonem odszedł do Bawarczyków. Na pięć minut przed końcem podwyższył Arjen Robben, a chwilę później wynik ustalił Thomas Mueller. Bayern ma teraz siedem punktów przewagi nad Borussią w tabeli.

Bundesliga: Borussia przegrała z Bayernem Bundesliga: Borussia przegrała z Bayernem Bundesliga: Borussia przegrała z Bayernem Bundesliga: Borussia przegrała z Bayernem Bundesliga: Borussia przegrała z Bayernem Bundesliga: Borussia przegrała z Bayernem