Bundesliga: Borussia Dortmund rozgromiła Weder Brema

Piłkarze Borussii Dortmund pokonali 5:0 Werder Brema w wyjazdowym meczu 18. kolejki Bundesligi. W wyjściowym składzie mistrzów Niemiec mogliśmy zobaczyć Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka, a Kuba Błaszczykowski wszedł na plac gry w drugiej połowie. Goście wyszli na prowadzenie w 9. minucie spotkania, a po cudownym strzale z rzutu wolnego piłkę w siatce umieścił Marco Reus. Dziesięć minut później rezultat podwyższył Mario Goetze.
Zaraz po przerwie padały kolejny. Tym razem dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystał Felipe Santana. Później karty rozdawali już Polacy. Najpierw asystę Piszczka wykorzystał Lewandowski, a niedługo potem kolejne znakomite podanie prawego obrońcy BVB zakończyło się trafieniem Błaszczykowskiego.

Bundesliga: Borussia Dortmund rozgromiła Weder Brema Bundesliga: Borussia Dortmund rozgromiła Weder Brema Bundesliga: Borussia Dortmund rozgromiła Weder Brema Bundesliga: Borussia Dortmund rozgromiła Weder Brema Bundesliga: Borussia Dortmund rozgromiła Weder Brema Bundesliga: Borussia Dortmund rozgromiła Weder Brema