Bundesliga: Bayern Monachium pokonał Nuernberg

W meczu 3. kolejki piłkarze Bayernu Monachium pokonali 2:0 FC Nuernberg. Wynik kompletnie nie odzwierciedla tego co działo się na murawie, bowiem mistrzowie Niemiec wręcz zmiażdżyli rywala, patrząc na pełne 90 minut. Ich posiadanie piłki wynosiło 75 procent, a liczba sytuacji bramkowych była bliska trzydziestu. Co ciekawe, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a w tej części gry rzutu karnego nie wykorzystał David Alaba.
Dopiero po zmianie stron gospodarze poprawili swoją skuteczność i po golach Francka Ribery'ego i Arjena Robbena mogli cieszyć się z kompletu punktów. Tym samym Bayern wygrał z Norymbergą w 187. derbach Bawarii.

Bundesliga: Bayern Monachium pokonał Nuernberg Bundesliga: Bayern Monachium pokonał Nuernberg Bundesliga: Bayern Monachium pokonał Nuernberg Bundesliga: Bayern Monachium pokonał Nuernberg Bundesliga: Bayern Monachium pokonał Nuernberg Bundesliga: Bayern Monachium pokonał Nuernberg