Sport   »   Piłka nożna   »   Bundesliga: Bayern Monachium pokonał FC Augsburg

Bundesliga: Bayern Monachium pokonał FC Augsburg

2011.11.07//  P. Rączka
W ostatnim meczu 12. kolejki Bundesligi beniaminek z Augsburg przegrał 1:2 z Bayernem Monachium. Zwycięstwo Bawarczyków było jak najbardziej do przewidzenia, gdyż spotkał się lider tabeli z ostatnim zespołem. Kibice na pewno spodziewali się wyższego wyniku, a osoby które postawiły na handicap mogą czuć się rozczarowane. Wynik otworzył w 16. minucie Mario Gomez, wykorzystując zgranie piłki przez Daniela van Buytena. Przed upływem pół godziny gry podwyższył Franck Ribery.
Goście choć dominowali, to jednak więcej bramek nie zdołali trafić. Gola natomiast zdobyli gospodarze w 59. minucie meczu. Nie zmieniło to jednak zbytnio obrazu meczu i z kolejnych trzech punktów mogli cieszyć się piłkarze Bayernu, którzy mają 5 punktów przewagi nad Borussią Dortmund.