Brazylia pokonała Francję w meczu towarzyskim

W towarzyskim meczu piłkarskim rozgrywanym na Stade de France reprezentacja Francji przegrała 1:3 z Brazylią. Gospodarze dobrze rozpoczęli spotkanie, bowiem w 21. minucie na prowadzenie wyprowadził ich Varane, pokonując Jeffersona strzałem głową. Jeszcze przed przerwą zdołał wyrównać Oscar, a po zmianie stron zwycięstwo zapewniły bramki Neymara i Gustavo. Dla Canarinhos jest to siódme zwycięstwo z rzędu, po jednym przegranym meczu na mistrzostwach świata.

Brazylia pokonała Francję w meczu towarzyskim Brazylia pokonała Francję w meczu towarzyskim Brazylia pokonała Francję w meczu towarzyskim Brazylia pokonała Francję w meczu towarzyskim Brazylia pokonała Francję w meczu towarzyskim Brazylia pokonała Francję w meczu towarzyskim