Logo

Borussia zremisowała z Liverpoolem w Lidze Europy

W hitowym spotkaniu ćwierćfinału Ligi Europy piłkarze Borussii Dortmund zremisowali 1:1 z Liverpoolem. Najważniejszym wydarzeniem w tym meczu był powrót na Signal Iduna Park twórcy największych sukcesów BVB w ostatnich latach, Juergena Klopp. Szkoleniowiec w ubiegłym sezonie pożegnał się z tym klubem i podpisał kontrakt z Liverpoolem. Samo spotkanie od początku stało na wysokim poziomie - zwłaszcza pod względem czysto piłkarskim. Losy tej rywalizacji rozstrzygnął się jednak za tydzień, na boisku ''The Reds''.
W innych spotkaniach Sevilla Grzegorza Krychowania wygrała 2:1 w Bilbao. Szachtar. Takim samym wynikiem Szachtar pokonał na wyjeździe Bragę. Z kolei także 2:1 wygrał Villareal, tyle tylko, że u siebie ze Spartą Praga.

Borussia zremisowała z Liverpoolem w Lidze Europy Borussia zremisowała z Liverpoolem w Lidze Europy Borussia zremisowała z Liverpoolem w Lidze Europy Borussia zremisowała z Liverpoolem w Lidze Europy Borussia zremisowała z Liverpoolem w Lidze Europy Borussia zremisowała z Liverpoolem w Lidze Europy

2016-04-08 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Borussia zremisowała z Liverpoolem w Lidze Europy

Podobne artykuły i galerie