Borussia pokonała Stuttgart. Fantastyczny Reus

Piłkarze Borussii Dortmund zaprezentowali się w końcu tak, jak oczekują od nich wszyscy sympatycy. Mimo, iż wicemistrzowie Niemiec przegrywali po 20 minutach gry 0:2, zdołali odrobić straty i zwyciężyć na wyjeździe 3:2 z VfB Stuttgart w meczu 28. kolejki Bundesligi. Niekwestionowanym bohaterem spotkania został Marco Reus, który strzelił wszystkie bramki dla swojego zespołu. Juergen Klopp obchodził tego dnia swój mały jubileusz, bowiem jako trener w lidze niemieckiej.prowadził swój mecz numer 300.
Od pierwszych minut na placu gry przebywał Robert Lewandowski. Łukasz Piszczek z kolei pełne 90 minut przesiedział na ławce rezerwowych. Gospodarze mają czego żałować, bowiem w perspektywie walki o utrzymanie strata trzech punktów, może okazać się za kilkanaście dni kluczowa dla ich losów.

Borussia pokonała Stuttgart. Fantastyczny Reus Borussia pokonała Stuttgart. Fantastyczny Reus Borussia pokonała Stuttgart. Fantastyczny Reus Borussia pokonała Stuttgart. Fantastyczny Reus Borussia pokonała Stuttgart. Fantastyczny Reus Borussia pokonała Stuttgart. Fantastyczny Reus