Borussia Dortmund wygrała z TSV 1860 Monachium w Pucharze Niemiec

W meczu II rundy Pucharu Niemiec piłkarze Borussii Dortmund pokonali na wyjeździe po dogrywce 2:0 TSV 1860 Monachium. Rywale postawili bardzo trudne zadanie przed wicemistrzami Niemiec, a ci dopiero w dogrywce potrafili strzelić bramki na wagę awansu. Wynik otworzył w 104. minucie Aubameyang, który zamienił "jedenastkę" na gola i dał długo wyczekiwane prowadzenie BVB. Sędzia wskazał na rzut karny po tym jak faulowany był Reus.
Zaraz poz mianie stron Jonas Hofmann popędził prawą stroną, dograł płasko na środek pola karnego, gdzie wbiegał Henrich Mchitarjan, a ten na pełnym spokoju najpierw minął bramkarza rywali, potem położył zwodem "na zamach" obrońcę i posłał piłkę do pustej bramki. Od pierwszych minut na placu gry pojawił się Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski.

Borussia Dortmund wygrała z TSV 1860 Monachium w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund wygrała z TSV 1860 Monachium w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund wygrała z TSV 1860 Monachium w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund wygrała z TSV 1860 Monachium w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund wygrała z TSV 1860 Monachium w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund wygrała z TSV 1860 Monachium w Pucharze Niemiec