Borussia Dortmund rozgromiła Hannover 96 w Pucharze Niemiec

Bez najmniejszych problemów Borussia Dortmund pokonała 5:1 Hannover 96 i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Niemiec. Bohaterem spotkania został Mario Goetze, który ustrzelił w tym meczu hat-tricka. Z dobrej strony zaprezentowali się również Polacy - Kuba Błaszczykowski, który występował znów na lewej obronie oraz Robert Lewandowski. Obaj zawodnicy wpisali się na listę strzelców. Obrońcy tytuły mieli coś do udowodnienia w tym spotkaniu, bowiem w ostatnich czterech konfrontacjach z '96' odnosili porażki.
Gospodarze już po pierwszej połowie mogli czuć się zwycięzcami tego meczu, bowiem prowadzili 3:0 i dyktowali warunki na boisku. Przez całe spotkanie na murawie pojawiło się... czterech reprezentantów Polski. Oprócz wspomnianej dwójki cały mecz rozegrał Łukasz Piszczek, a w 67. minucie na placu gry w drużynie Hannoveru pojawił się Artur Sobiech.

Borussia Dortmund rozgromiła Hannover 96 w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund rozgromiła Hannover 96 w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund rozgromiła Hannover 96 w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund rozgromiła Hannover 96 w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund rozgromiła Hannover 96 w Pucharze Niemiec Borussia Dortmund rozgromiła Hannover 96 w Pucharze Niemiec