Logo

Borussia Dortmund awansowała do półfinału Pucharu Niemiec

W ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Niemiec piłkarze Borussii Dortmund pokonali po dogrywce 3:2 TSG 1899 Hoffenheim i awansowali do dalszej fazy rozgrywek. Na murawie mogliśmy oglądać dwóch naszych rodaków – Jakuba Błaszczykowskiego i Eugena Polańskiego. Znacznie lepiej zaprezentował się ten pierwszy, który był bardzo aktywny i zanotował jedną asystę. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, a kibice obu drużyn mogli emocjonować się nią od pierwszego gwizdka arbitra.
Gospodarze objęli prowadzenie w 19. minucie, a na listę strzelców wpisał się Subotić. Do przerwy wynik uległ zmianie na korzyść przeciwników, którzy po trafieniu Vollanda i Firmino objęli prowadzenie. Przed upływem godziny gry zdołał wyrównać Aubameyang, a bramkę na wagę awansu w 107. minucie zdobył ładnym uderzeniem z dystansu Kehl.

Borussia Dortmund awansowała do półfinału Pucharu Niemiec Borussia Dortmund awansowała do półfinału Pucharu Niemiec Borussia Dortmund awansowała do półfinału Pucharu Niemiec Borussia Dortmund awansowała do półfinału Pucharu Niemiec Borussia Dortmund awansowała do półfinału Pucharu Niemiec Borussia Dortmund awansowała do półfinału Pucharu Niemiec

2015-04-08 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Borussia Dortmund awansowała do półfinału Pucharu Niemiec

Podobne artykuły i galerie