Logo

Boks: Witalij Kliczko - "Muszę być realistą i pogodzić się z biologicznymi zmianami"

Witalij Kliczko po raz kolejny wypowiedział się na temat zakończenia swojej sportowej kariery. Mistrz świata federacji WBC wagi ciężkiej prawdopodobnie w grudniu oficjalnie odniesie się do tego, czy jeszcze kiedykolwiek kibice zobaczą go w ringu. Niedawno "Dr Żelazną Pięść" wraz ze swoją partią dostali się do parlamentu i jak można wywnioskować po jego najnowszej wypowiedzi, odda się on w pełni polityce swojego kraju.
- Nie zamierzam przejść do historii jako najstarszy bokser. Spełniłem już prawie wszystkie swoje marzenia. Muszę być realistą i pogodzić się z biologicznymi zmianami, jakim podlega mój organizm. Młodszy już nie będę, a ważne jest, żeby wiedzieć, kiedy skończyć - powiedział Kliczko.

Boks: Witalij Kliczko - "Muszę być realistą i pogodzić się z biologicznymi zmianami" Boks: Witalij Kliczko - "Muszę być realistą i pogodzić się z biologicznymi zmianami" Boks: Witalij Kliczko - "Muszę być realistą i pogodzić się z biologicznymi zmianami" Boks: Witalij Kliczko - "Muszę być realistą i pogodzić się z biologicznymi zmianami" Boks: Witalij Kliczko - "Muszę być realistą i pogodzić się z biologicznymi zmianami" Boks: Witalij Kliczko - "Muszę być realistą i pogodzić się z biologicznymi zmianami"

2012-11-17 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Boks: Witalij Kliczko - "Muszę być realistą i pogodzić się z biologicznymi zmianami"

Podobne artykuły i galerie