Logo

Boks: Szpilka - "Walka z Zimnochem i tak się odbędzie"

Już niebawem dojdzie do walki Krzysztofa Zimnocha (14-0, 11 KO) z byłym mistrzem świata Oliverem McCall`em (57-12, 37 KO). Przebieg tego pojedynku wbrew pozorom nie wpłynie na to, czy Polak stanie w najbliższym czasie w ringu z Arturem Szpilką (14-0, 11 KO). Pięściarz z Wieliczki nie przejmuje się wynikiem tego pojedynku, choć zapowiedział, iż po tym jak zobaczy na żywo walkę Wawrzyka z Powietkinem, na drugi dzień pojawi się na gali w Legionowie.
- Dla mnie czy będę walczył z Zimnochem po jego przegranej, czy po jego wygranej nie ma żadnego znaczenia. Ta walka i tak się odbędzie, bo to dla mnie sprawa honorowa. Jak McCall wygra z Zimnochem, to mogę z nim walczyć, bo ta walka też by się dobrze przecież sprzedała. Jak wygra Zimnoch, to wiadomo. McCall na pewno wie jak z nim walczyć, bo to wszyscy wiedzą – powiedział Szpilka.

Boks: Szpilka - "Walka z Zimnochem i tak się odbędzie" Boks: Szpilka - "Walka z Zimnochem i tak się odbędzie" Boks: Szpilka - "Walka z Zimnochem i tak się odbędzie" Boks: Szpilka - "Walka z Zimnochem i tak się odbędzie" Boks: Szpilka - "Walka z Zimnochem i tak się odbędzie" Boks: Szpilka - "Walka z Zimnochem i tak się odbędzie"

2013-05-15 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Boks: Szpilka - "Walka z Zimnochem i tak się odbędzie"

Podobne artykuły i galerie