Logo

Boks: Paweł Wolak niespodziewanie zakończył swoją karierę

Niedawny pojedynek Pawła Wolaka z Delvinem Rodriguzem, okazała się jego ostatnią walką w karierze. Polak zdecydował, że nie ma już więcej zamiaru stawać w ringu, przez co zawiesza swoje rękawice. - Pogodziłem się już z tą decyzją. W ringu zawsze dawałem z siebie wszystko i niczego nie żałuję. Nie mógłbym być bardziej dumny z tego, że zawodowo uprawiałem tę najwspanialszą dyscyplinę sportową - napisał w specjalnym oświadczeniu 'Wściekły Byk'.

Walka Wolaka z Yuri Foreman
Wolak legitymował się znakomitym dorobkiem - 29-2-1, 19 KO. Ostatnia jego walka była pierwszą przegraną w karierze. Kibice w całej Polsce wierzyli, że już niebawem 30-letni pięściarz z Dębicy, będzie czołowym bokserem świata w swojej kategorii wagowej. - Lista ludzi, którym chciałbym podziękować, jest za długa, ale przecież wiecie, kim jesteście... Dziękuję mojemu teamowi, rodzinie, przyjaciołom i fanom, którzy czynili mnie lepszym mężem, człowiekiem, ojcem, synem i pięściarzem. Zawsze będę wam wdzięczny - oświadczył Wolak.

Boks: Paweł Wolak niespodziewanie zakończył swoją karierę Boks: Paweł Wolak niespodziewanie zakończył swoją karierę Boks: Paweł Wolak niespodziewanie zakończył swoją karierę Boks: Paweł Wolak niespodziewanie zakończył swoją karierę Boks: Paweł Wolak niespodziewanie zakończył swoją karierę Boks: Paweł Wolak niespodziewanie zakończył swoją karierę

2011-12-08 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Boks: Paweł Wolak niespodziewanie zakończył swoją karierę

Podobne artykuły i galerie