Logo

Boks: Nikołaj Wałujew nie zamierza wracać do ringu

Mierzący 213 cm najwyższy mistrz świata w historii boksu zawodowego - Nikołaj Wałujew, zapowiedział, że już nigdy nie pojawi się w bokserskim ringu. Rosjanin, który dwukrotnie sięgał po mistrzowski pas federacji WBA, nie jest w stanie połączyć swoich obecnych obowiązków politycznych z treningami. Ostatnią swoją walkę "The Russian Giant" stoczył 7 listopada 2009 w Norymberdze, gdzie stracił swój mistrzowski pas w pojedynku z Davidem Haye'em.
- Połączenie moich obecnych obowiązków z poważnym treningiem do walki nie jest możliwe. Prawdopodobnie nie wrócę już do boksu - powiedział Wałujew, który niedawno został deputowanym do rosyjskiej Dumy Państwowej. W swojej karierze stoczył 52 walki, z których przegrał tylko dwie.

Boks: Nikołaj Wałujew nie zamierza wracać do ringu Boks: Nikołaj Wałujew nie zamierza wracać do ringu Boks: Nikołaj Wałujew nie zamierza wracać do ringu Boks: Nikołaj Wałujew nie zamierza wracać do ringu Boks: Nikołaj Wałujew nie zamierza wracać do ringu Boks: Nikołaj Wałujew nie zamierza wracać do ringu

2012-02-09 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Boks: Nikołaj Wałujew nie zamierza wracać do ringu

Podobne artykuły i galerie