Logo

Boks: Adamek - "Witalija nie ma, ale dopadnę Władimira"

Tomasz Adamek (49-2, 29 KO) wypowiedział się na temat wolnego pasa federacji WBC. Góral przyznał, że na razie nie oszczy sobie na niego zębów, bowiem i tak czeka na pojedynek z Wieczysławem Głazkowem, który sporo wyjaśni. Jeśli Polak wygra to starcie to znacznie poprawi swoją pozycję w rankingach, a to może mu pozwolić nawet na starcie pod koniec przyszłego roku z Władimirem Kliczko (61-3, 51 KO). Nasz najlepszy pięściarz jak na razie spokojnie pracuje nad swoją formą.
- Witalija już nie dopadnę, ale został jego brat. Nie podnieca mnie to, że jest wolny pas WBC. Moim celem jest pojedynek o mistrzostwo świata federacji IBF. W kwietniu będę walczył o pozycję numer dwa w tym rankingu z Wiaczesławem Głazkowem, a potem być może od razu z Władimirem. Wszystko zależy od promotorów, ale mój cel na rok 2014 jest jeden: pojedynek o mistrzostwo świata z Kliczką. Teoretycznie jest możliwa mistrzowska walka także w WBC, bo jestem wysoko na listach tej federacji, ale to takie gadanie. Najpierw muszę i tak pokonać Głazkowa - powiedział Adamek.

Boks: Adamek - "Witalija nie ma, ale dopadnę Władimira" Boks: Adamek - "Witalija nie ma, ale dopadnę Władimira" Boks: Adamek - "Witalija nie ma, ale dopadnę Władimira" Boks: Adamek - "Witalija nie ma, ale dopadnę Władimira" Boks: Adamek - "Witalija nie ma, ale dopadnę Władimira" Boks: Adamek - "Witalija nie ma, ale dopadnę Władimira"

2013-12-19 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Boks: Adamek - "Witalija nie ma, ale dopadnę Władimira"

Podobne artykuły i galerie