Logo

Błaszczykowski chce wrócić do Wisły Kraków

Jakub Błaszczykowski obecnie przechodzi rehabilitację po zerwaniu więzadła krzyżowego. Piłkarz Borussii Dortmund ma jeszcze 4,5-letni kontrakt z wicemistrzem Niemiec, ale przyznaje, że po jego wypełnieniu chciałby wrócić tam, gdzie tak naprawdę zaczęła się jego wielka kariera – do Wisły Kraków. Marzeniem kapitana reprezentacji Polski jest zakończenie kariery na Reymonta 22, ale jak sam przyznaje nie wiadomo czy za te kilka lat wciąż będzie grał na takim poziomie, że będzie potrzebny drużynie Białej Gwiazdy.
- Z Wisłą wciąż czuję się związany. W Wiśle dostałem szansę i możliwość sprawdzenia się. Z Krakowa wyjechałem do Niemiec. Nie wiem, czy moje umiejętności za te kilka lat będą jeszcze upoważniały do gry w Wiśle. Moim marzeniem jest, aby Wisła była moim ostatnim klubem w karierze – powiedział Błaszczykowski.

Błaszczykowski chce wrócić do Wisły Kraków Błaszczykowski chce wrócić do Wisły Kraków Błaszczykowski chce wrócić do Wisły Kraków Błaszczykowski chce wrócić do Wisły Kraków Błaszczykowski chce wrócić do Wisły Kraków Błaszczykowski chce wrócić do Wisły Kraków

2014-03-06 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Błaszczykowski chce wrócić do Wisły Kraków

Podobne artykuły i galerie