Bayern Monachium przegrał z Borussią Dortmund w Bundeslidze

W hitowym spotkaniu 30. kolejki Bundesligi piłkarze Bayernu Monachium przegrali na własnym stadionie 0:3 z Borussią Dortmund. Jest to już trzeci mecz z rzędu w lidze, w którym mistrzowie Niemiec nie zwyciężyli. Kibice patrzyli na to spotkanie pod względem Roberta Lewandowskiego, bowiem jak wiadomo od początku roku, będzie on nowym zawodnikem klubu z Bawarii. Polak wszedł na boisko w 62. minucie gry, ale nie wyróżnił się niczym szczególnym.
Pierwszą bramkę strzelił w 20. minucie Mkhitaryan, a zaraz po przerwie na listę strzelców wpisał się Reus i Hofmann. Co ciekawe, dla Josepa Guardioli była to najwyższa porażka w karierze! Statystyka bierze pod uwagę wszystkie rozgrywki - zarówno krajowe w Hiszpanii i Niemczech, jak i międzynarodowe.

Bayern Monachium przegrał z Borussią Dortmund w Bundeslidze Bayern Monachium przegrał z Borussią Dortmund w Bundeslidze