Athletic Bilbao w finale Copa del Rey! CD Mirandes straciło łącznie osiem goli

Piłkarze Athletic Bilbao bez większych problemów awansowali do finału rozgrywek Pucharu Króla. Po wyjazdowym zwycięstwie 2:1 nad CD Mirandes, tym razem ekipa z Primera Division pokonała na własnym stadionie trzecioligowego rywala 6:2. Baskowie już po 22 minutach gry prowadzili 3:0, a do siatki Pereza trafiali kolejno Muniain, Susaeta i Aurtenetxe. Kolejną bramka padła w drugiej połowie. Tym razem trafiali jednak goście, a dokładnie Blanco.
Gospodarze szybko odpowiedzieli dwoma trafieniami Llorente i prowadzili już 5:1. Kolejne bramki strzelali już tylko rywale. Swojego drugiego gola w meczu strzelił Blanco, a w 88. minucie Caneda pokonał... własnego bramkarza.

Athletic Bilbao w finale Copa del Rey! CD Mirandes straciło łącznie osiem goli Athletic Bilbao w finale Copa del Rey! CD Mirandes straciło łącznie osiem goli Athletic Bilbao w finale Copa del Rey! CD Mirandes straciło łącznie osiem goli Athletic Bilbao w finale Copa del Rey! CD Mirandes straciło łącznie osiem goli Athletic Bilbao w finale Copa del Rey! CD Mirandes straciło łącznie osiem goli Athletic Bilbao w finale Copa del Rey! CD Mirandes straciło łącznie osiem goli