Logo

Arsene Wenger prosi o szacunek dla Robina van Persiego

W sobotę o godzinie 13:45 dojdzie do hitowego spotkania pomiędzy Manchesterem United a Arsenalem Londyn. Nikt nie ma wątpliwości, że wszystkie oczy będą zwrócone głównie na jedną osobę w tym meczu - Robina van Persiego. Holender przez ostatnie latał był czołowym zawodnikiem Kanonierów, ale postanowił zmienić klub i w końcu dopiął swego. Czerwone Diabły zapłaciły za 29-letniego napastnika około 25 mln funtów - twierdzą brytyjskie media.
- Nie wiem, jak potraktują go nasi fani, ale mam nadzieję, że może liczyć na szacunek. Grał dla Arsenalu przez osiem lat i zrobił w tym czasie dla drużyny wiele dobrego - powiedział Arsene Wenger. Van Persie w tym sezonie zdobył już siedem goli w Premier League i wspólnie z Demba Bą prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Arsene Wenger prosi o szacunek dla Robina van Persiego Arsene Wenger prosi o szacunek dla Robina van Persiego Arsene Wenger prosi o szacunek dla Robina van Persiego Arsene Wenger prosi o szacunek dla Robina van Persiego Arsene Wenger prosi o szacunek dla Robina van Persiego Arsene Wenger prosi o szacunek dla Robina van Persiego

2012-11-02 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Arsene Wenger prosi o szacunek dla Robina van Persiego

Podobne artykuły i galerie