Logo

Arsene Wenger - "Oezil przeżywa trudne chwile"

Mesut Oezil po znakomitym wejściu do drużyny Arsenalu Londyn, w ostatnich tygodniach przeżywa mały kryzys. Reprezentant Niemiec nie notuje już tak dobrych spotkań, jak to miało miejsce wcześniej, a media bardzo szybko się na niego uwzięły. Arsene Wenger przyznał, że cała ta nagonka na najdroższego piłkarza w historii klubu jest w ogóle nie potrzebna, bowiem jest to tak doświadczony zawodnik, że progres formy może złapać w każdej chwili.
- Trudno mu zmagać się z taką presją co trzy dni w każdych rozgrywkach. Ale przystosuje się do tego. Czy ma większe obciążenie niż w Realu Madryt? Nie powinien. Nigdy mu nie mówiłem: "Musisz wygrać dla nas ten mecz". Może to, że jest najdroższym transferem w historii klubu, odbiera inaczej niż ja. Ja chcę po prostu, żeby czerpał przyjemność i grał dobrze. Nie martwię się Oezilem. Przeżywa trudne chwile. Każdemu mogło się to zdarzyć. Wszystko z nim w porządku. Kocha grać. Dajesz mu piłkę i już jest szczęśliwy. To najważniejsza sprawa. A że ma umiejętności, to już w ogóle się nie martwię – powiedział Wenger.

Arsene Wenger - "Oezil przeżywa trudne chwile" Arsene Wenger - "Oezil przeżywa trudne chwile" Arsene Wenger - "Oezil przeżywa trudne chwile" Arsene Wenger - "Oezil przeżywa trudne chwile" Arsene Wenger - "Oezil przeżywa trudne chwile" Arsene Wenger - "Oezil przeżywa trudne chwile"

2014-02-28 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Arsene Wenger - "Oezil przeżywa trudne chwile"

Podobne artykuły i galerie