Logo

Arsene Wenger - "Nie jestem zdenerwowany obecną sytuacją"

Arsene Wenger zgodnie z zawartą umową, tylko jeszcze przez pół roku może pełnić funkcję trenera Arsenalu Londyn. Dobra postawa jego drużyny w tym sezonie sprawa, że są czynione mocne starania, w celu przedłużenia kontraktu z Francuzem, który kieruje tą drużyną już od 17 lat. Sam zainteresowany nie śpieszy się z podpisaniem nowej umowy i na razie skupia się na pracy z zespołem, który zajmuje pierwsze miejsce w Premier League oraz w swojej grupie w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
- Nie jestem zdenerwowany obecną sytuacją. Najważniejsze, że zawodnicy mają wsparcie i mogą skoncentrować się na celu, jakim jest wygrana w każdym meczu. Ponieważ jestem w tym klubie od 17 lat, to chcę dać wszystkim to, czego oczekują. Znajdujemy się w takim momencie, że musimy to jak najlepiej wykorzystać. Zawodnicy zdają sobie sprawę, o co gramy – powiedział Wenger.

Arsene Wenger - "Nie jestem zdenerwowany obecną sytuacją" Arsene Wenger - "Nie jestem zdenerwowany obecną sytuacją" Arsene Wenger - "Nie jestem zdenerwowany obecną sytuacją" Arsene Wenger - "Nie jestem zdenerwowany obecną sytuacją" Arsene Wenger - "Nie jestem zdenerwowany obecną sytuacją" Arsene Wenger - "Nie jestem zdenerwowany obecną sytuacją"

2013-11-30 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Arsene Wenger - "Nie jestem zdenerwowany obecną sytuacją"

Podobne artykuły i galerie