Logo

Arsene Wenger - "Nasza grupa jest najtrudniejsza"

Grupa F piłkarskiej Ligi Mistrzów, w której gra Arsenal Londyn, Borussia Dortmund, Olympique Marsylia oraz Napoli, jest zdaniem Arsene`a Wengera najbardziej wyrównana z pośród wszystkich, a co za tym idzie, każda z drużyn ma realne szanse na awans. Polskich kibiców najbardziej będzie interesowała konfrontacja Kanonierów z wicemistrzami Niemiec, gdy Kuba Błaszczykowski, a zwłaszcza Robert Lewandowski, będą próbowali pokonać Wojtka Szczęsnego.
- Będziemy potrzebować 10 punktów, jeśli chcemy wejść do fazy pucharowej z tej najtrudniejszej grupy. Wszystkie zespoły mają realną szansę na awans. Niektórzy sądzą, że Dortmund i Napoli to nasi najgroźniejsi rywale, ale ja uważam, że Marsylia jest na tym samym poziomie. Tak wyrównana stawka oznacza, że tak naprawdę każdy mecz jest bardzo ważny. Jak we wszystkich rozgrywkach, tak i tutaj potrzebne są punkty zdobyte na wyjeździe. Dobry początek jest ważny również ze względu na pewność siebie piłkarzy – powiedział Wenger.

Arsene Wenger - "Nasza grupa jest najtrudniejsza" Arsene Wenger - "Nasza grupa jest najtrudniejsza" Arsene Wenger - "Nasza grupa jest najtrudniejsza" Arsene Wenger - "Nasza grupa jest najtrudniejsza" Arsene Wenger - "Nasza grupa jest najtrudniejsza" Arsene Wenger - "Nasza grupa jest najtrudniejsza"

2013-09-18 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Arsene Wenger - "Nasza grupa jest najtrudniejsza"

Podobne artykuły i galerie