Arsenal Londyn zmiażdżył "Sroki" w Premier League (wideo)

2014.12.14//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Arsenalu Londyn urządzili sobie w sobotni wieczór prawdziwy festiwal strzelecki. „Kanonierzy” nadspodziewanie łatwo rozprawili się z Newcastle United, wygrywając przed własną publicznością aż 4:1.

Gospodarze prowadzenie objęli już w 15. minucie, kiedy wspaniałym uderzeniem głową popisał się Olivier Giroud. Miejscowi „Sroki” dobili w drugiej połowie, a ponownie po kapitalnym woleju na listę strzelców wpisał się francuski napastnik. Oprócz niego gole dla zespołu Arsene’a Wengera zdobył Santi Cazorla, który jedną z bramek strzelił z rzutu karnego.
W niedzielę w Premier League wielki hit 16. kolejki – Manchester United na Old Trafford zmierzy się z Liverpoolem FC.