2014.12.10//  M. Mikołajczyk
Arkadiusz Milik środowy wieczór z pewnością zapamięta na długo. Polak na stadionie w Amsterdamie zdobył swoją debiutancką bramkę w Lidze Mistrzów!

Nasz napastnik na listę strzelców wpisał się w 74. minucie, pewnym uderzeniem wykorzystując doskonałe podanie od Davy’ego Klaassena. Jakby tego było mało, biało-czerwony na początku drugiej połowy zaliczył też asystę przy trafieniu Duńczyka Lasse’a Schoene’a.
Arkadiusz Milik
Ajax Amsterdam

Milik potwierdził wysoką formę, którą prezentował w Eredevise i z pewnością pozytywnie zaskoczył Franka de Boera. Warto zaznaczyć, że 20-letni piłkarz jest najmłodszym polskim strzelcem w tych elitarnych rozgrywkach.
Ajax swój mecz z APOEL-em Nikozja ostatecznie wygrał aż 4:0, dzięki czemu rywalizację w grupie F zakończył na trzecim miejscu, choć ze sporą punktową stratą do FC Barcelony oraz Paris Saint Germain. Mistrzowie Holandii wiosną powalczą w 1/16 finału Ligi Europejskiej

Źródło: inf. własna/youtube.com