Logo

Arkadiusz Milik piłkarzem Ajaxu Amsterdam

Ajax Amsterdam poinformował, że wykupił Arkadiusza Milika z Bayeru Leverkusen, a z samym piłkarzem związał się do 2019 roku. Reprezentant Polski nie mógł odnaleźć się w Bundeslidze, natomiast grając w Holandii stał się jedną z najjaśniejszych postaci młodego pokolenia w Europie. 21-latek w obecnym sezonie w 33 występach zdobył 23 bramki, a do tego wyniku dołożył jeszcze siedem asyst. Kwota transferu wynosiła "zaledwie" niecałe 3 mln euro - została ustalona w zawartej w czerwcu umowie wypożyczenia Milika z Bayeru do Ajaksu.
Obecnie Milik leczy kontuzję kolana, jakiej nabawił się w ostatnim meczu reprezentacji Polski przeciwko Irlandii. - Odczuwam ból przez kontuzję, ale to dla mnie fantastyczny dzień. To dla mnie nagroda za pracę, jaką wykonuję na treningach i w meczach oraz za moje bramki. Za wszystko tak naprawdę - powiedział Milik, który w Biało-Czerwonych barwach wystąpił 15 razy.

Arkadiusz Milik piłkarzem Ajaxu Amsterdam Arkadiusz Milik piłkarzem Ajaxu Amsterdam Arkadiusz Milik piłkarzem Ajaxu Amsterdam Arkadiusz Milik piłkarzem Ajaxu Amsterdam Arkadiusz Milik piłkarzem Ajaxu Amsterdam Arkadiusz Milik piłkarzem Ajaxu Amsterdam

2015-04-01 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Arkadiusz Milik piłkarzem Ajaxu Amsterdam

Podobne artykuły i galerie