Logo

Angel Di Maria szarpnął arbitra za koszulkę. Van Gaal skrytykował piłkarza

Angel Di Maria nie notuje ostatnio dobrej passy zarówno na boisku, jak i w mediach. Kilka dni temu brytyjskie gazety rozpisywały się o tym, iż Manchester United będzie chciał pożegnać się z Argentyńczykiem po sezonie, bowiem ten nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Były gracz Realu Madryt widocznie źle znosi krytykę, bowiem w spotkaniu Pucharu Anglii przeciwko Arsenalowi w dosłownie kilka sekund zobaczył dwie żółte kartki.
Najpierw za symulowanie faulu i próbę wymuszenia rzutu wolnego z dogodnej odległości, a następnie za naruszenie nietykalności sędziego. - Ja wiem i Angel Di Maria również wie, że nie można dotykać sędziego. To nie było najmądrzejsze z jego strony. Panowanie nad emocjami nie jest łatwe, ale wspominałem o tym także przed meczem. W takim spotkaniu łatwo o czerwoną kartkę – powiedział szkoleniowiec Czerwonych Diabłów.

Angel Di Maria szarpnął arbitra za koszulkę. Van Gaal skrytykował piłkarza Angel Di Maria szarpnął arbitra za koszulkę. Van Gaal skrytykował piłkarza Angel Di Maria szarpnął arbitra za koszulkę. Van Gaal skrytykował piłkarza Angel Di Maria szarpnął arbitra za koszulkę. Van Gaal skrytykował piłkarza Angel Di Maria szarpnął arbitra za koszulkę. Van Gaal skrytykował piłkarza Angel Di Maria szarpnął arbitra za koszulkę. Van Gaal skrytykował piłkarza

2015-03-10 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Angel Di Maria szarpnął arbitra za koszulkę. Van Gaal skrytykował piłkarza

Podobne artykuły i galerie