Anderlecht rozgromił St. Liege, bramka Marcina Wasilewskiego

W ostatnim spotkaniu 10. kolejki Jupiler League, Anderlecht Bruksela bez większych problemów pokonał 5:0 St. Liege. W pierwszej połowie kibice oglądali tylko jedną bramkę, którą w 15. minucie zdobył Jovanović. W drugich czterdziestu pięciu minutach gry stadion Constant Vanden Stock oszalał z radości, a wszystko dzięki wydarzeniom, które trwały zaledwie kwadrans. W 69. minucie wynik podwyższył Gillet. Nie minęły trzy minuty, a było już 3:0 za sprawą Mbokana. Anderlech poczuł wiatr w żaglach i po chwili było już 4:0 - gola zdobył Suarez. Na siedem minut przed końcem meczu wynik ustalił z rzutu karnego Marcin Wasilewski.
Anderlecht dzięki tej wygranej ponownie wskoczył na pozycje lidera.

Anderlecht rozgromił St. Liege, bramka Marcina Wasilewskiego Anderlecht rozgromił St. Liege, bramka Marcina Wasilewskiego

Anderlecht: Proto, Juhasz, Safari, Wasilewski, Biglia (Vargas 85'), Gillet, Kljestan, Kouyate, Jovanović (Cenesin Matos 74'), Mbokani (De Sutter 85'), Suarez.
Standard Liege: Bolat, Ciman, Opare, Pocognoli, Martins, Berrier (Buyens 46'), Seijas, Vainqueur, Van Damme, Leye, Tchite (Cyriac 67').