Aguero niczym Lewandowski - pięć goli w meczu

Sergio Aguero pozazdrościł Robertowi Lewandowskiemu i podobnie jak on, strzelił pięć goli w jednym spotkaniu. Argentyńczyk potrzebował na ten wyczyn jedenaście minut więcej niż Polak - dwadzieścia minut. Gracz Manchesteru City poprawił wynik Premier League, jeśli chodzi o czas strzelenia tylku bramek. Wcześniejszy należał do Jermain Defoe, który 22 listopada 2009 roku w meczu z Wigan Athletic zdobył dla Tottenhamu Hotspur pięć bramek w ciągu 36 minut.
''The Citizens'' pomimo tego, że przegrywali 0:1 z Newcastale, po festiwalu strzelckim Aguero zwyciężyli 6:1. Sergio w tym sezonie zawodził i przed spotkaniem miał na koncie tylko jedno trafienie w lidze.

Aguero niczym Lewandowski - pięć goli w meczu Aguero niczym Lewandowski - pięć goli w meczu Aguero niczym Lewandowski - pięć goli w meczu