Logo

Agnieszka Radwańska zagra o finał Indian Wells!

Agnieszka Radwańska pokonała  6:2, 7:6(3) Petrę Kvitovą i awansowała do półfinału turnieju WTA w Indian Wells. Najbardziej istotną rzeczą, jeśli chodzi o ten pojedynek jest to, iż zwycięstwo nad dwukrotną mistrzynią Wimbledonu zapewniło krakowiance pozycję wiceliderki rankingu WTA! Przed nią jest już tylko Serena Williams .Polka poprawiła na 4-6 bilans meczów z Czeszką, która w przeszłości również była numerem dwa na świecie.
W trwającym 95 minut meczu Radwańska obroniła cztery z sześciu break pointów, a sama przełamała rywalkę cztery razy. Zawodniczki rozegrały łącznie 130 punktów, a 72 padły łupem krakowianki. Polce naliczono 10 kończących uderzeń i 15 niewymuszonych błędów. Czeszka miała 21 piłek wygranych bezpośrednio i 41 pomyłek.

Agnieszka Radwańska zagra o finał Indian Wells! Agnieszka Radwańska zagra o finał Indian Wells! Agnieszka Radwańska zagra o finał Indian Wells! Agnieszka Radwańska zagra o finał Indian Wells! Agnieszka Radwańska zagra o finał Indian Wells! Agnieszka Radwańska zagra o finał Indian Wells!

2016-03-16 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Agnieszka Radwańska zagra o finał Indian Wells!

Podobne artykuły i galerie