Logo

Agnieszka Radwańska w półfinale WTA Doha

Agnieszka Radwańska pokonała 3:6, 6:2, 6:3 Robertę Vinci i awansowała do półfinału turnieju w Doha. Włoszka okazała się niezwykle wymagającą przeciwniczką i nie ma się temu co dziwić, bowiem w ostatnim czasie prezentuje niezwykle wysoką dyspozycję. Trzecia rakieta świata nie przestraszyła się niedawnej zwyciężczyni WTA Premier w Sankt Petersburgu. Mimo iż pierwszy set nie należał do Polski to jednak w kolejnych dwóch odsłonach zaprezentowała niezwykle wysoką dyspozycję. W trakcie spotkania było wiele pięknych akcji.
W półfinale Agnieszka Radwańska zagra z Carlą Suarez Navarro, która pokonała Jelenę Wiesninę 6:3, 7:6 (3). Polka rywalizowała niedawno z Hiszpanką w podczas Australian Open.  W drugim półfinale Niemka Andrea Petković zmierzy się z Łotyszką Jeleną Ostapienko.

Agnieszka Radwańska w półfinale WTA Doha Agnieszka Radwańska w półfinale WTA Doha Agnieszka Radwańska w półfinale WTA Doha Agnieszka Radwańska w półfinale WTA Doha Agnieszka Radwańska w półfinale WTA Doha Agnieszka Radwańska w półfinale WTA Doha

2016-02-26 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Agnieszka Radwańska w półfinale WTA Doha

Podobne artykuły i galerie