Logo

Agnieszka Radwańska nie zagra w Stuttgarcie

Agnieszka Radwańska nie wystąpi w zbliżającym się turnieju WTA w Stuttgarcie, który zostanie rozegrany w dniach 22-28.04. Polka zagra natomiast w Pucharze Federacji w Belgii, jaki odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia. - Spotkanie Pucharu Federacji z Belgią będzie bardzo ciężkie. Kirsten Flipkens i Yanina Wickmayer są w formie. Do tego dochodzi fanatyczna publiczność. Będzie o wiele trudniej niż w Izraelu - powiedział trener Radwańskiej Tomasz Wiktorowski.
"Isia" zamierza po tej imprezie odpocząć, aby wyleczyć w końcu drobne urazy i móc dalej z powodzeniem występować w trwającym sezonie. - Kontuzje stawu skokowego, problemy z dłonią i nerwem łokciowym trzeba wreszcie zlikwidować. Przed nami przecież dużo spotkań – mówi jej szkoleniowiec. Udział w turnieju w Niemczech i tak byłby bardzo trudny, ze względu na kolidujące daty i duże zmęczenie rywalizacją w Brukseli.

Agnieszka Radwańska nie zagra w Stuttgarcie Agnieszka Radwańska nie zagra w Stuttgarcie Agnieszka Radwańska nie zagra w Stuttgarcie Agnieszka Radwańska nie zagra w Stuttgarcie Agnieszka Radwańska nie zagra w Stuttgarcie Agnieszka Radwańska nie zagra w Stuttgarcie

2013-04-04 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Agnieszka Radwańska nie zagra w Stuttgarcie

Podobne artykuły i galerie