Logo

Agnieszka Radwańska na podium rankingu WTA

Agnieszka Radwańska mimo, iż nie bierze udziału w turnieju WTA w Dubaju to zaliczy awans w rankingu WTA. Polka w poniedziałkowym zestawieniu znajdzie się na trzecim miejscu! Nasza tenisistka aktualie leczy drobną kontuzję nogi. Lokatę na podium ''Isia'' zyskała kosztem Simony Halep. Rumunka rok temu wygrała ten turniej, za co zgarnęła 900 punktów. Krakowianka z kolei doszła wówczas do III rundy, za co otrzymała 105 pkt., a to mniej niż najgorszy z jej 16 rezultatów w ostatnich 52 tygodniach wliczanych do rankingu.
Halep w trwającym turnieju w Dubaju odpadła z turnieju w II rundzie. Przegrała 6:7, 2:6 z Aną Ivanović. Taki wynik oznacza, że będzie dużo tracić do Polki, a dokładnie 465 pkt. Tym samym Radwańska znajdzie się w pierwszej trójce po raz pierwszy od maja 2014 roku. Do gry Agnieszka wróci 22 lutego na turnieju w Dausze.

Agnieszka Radwańska na podium rankingu WTA Agnieszka Radwańska na podium rankingu WTA Agnieszka Radwańska na podium rankingu WTA Agnieszka Radwańska na podium rankingu WTA Agnieszka Radwańska na podium rankingu WTA Agnieszka Radwańska na podium rankingu WTA

2016-02-18 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Agnieszka Radwańska na podium rankingu WTA

Podobne artykuły i galerie