Logo

Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału WTA Stuttgart

Agnieszka Radwańska pokonała 6:2, 7:6(8) Karolinę Pliskova w meczu ćwierćfinałowym turnieju WTA w Stuttgarcie. Obie zawodniczki spotkały się po raz szósty w karierze i po raz szósty lepsza okazała się nasza zawodniczka. Dla Polki rywalizacja na kortach ziemnych nigdy nie należała do przyjemnych, dlatego każde zwycięstwo i każde punkty zdobyte do rankingu WTA okazują się w dalszej części sezonu niezwykle cenne. ''Isia'' umiejętnie utrzymywała rywalkę przy linii końcowej, grając no stop na jej słabszą stronę. Mecz mimo wszystko nie należał do najłatwiejszych - zwłaszcza w drugim secie.
O debiut w wielkim finale tych zawodów Polka zmierzy się z Laurą Siegemund. Dla niemieckiej kwalifikantki to największy sukces w karierze, a w drodze do niego pokonała już dwie tenisistki z czołowej "10" rankingu WTA, Simonę Halep i Robertę Vinci.

Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału WTA Stuttgart Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału WTA Stuttgart Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału WTA Stuttgart Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału WTA Stuttgart Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału WTA Stuttgart Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału WTA Stuttgart

2016-04-23 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału WTA Stuttgart

Podobne artykuły i galerie