2014.12.09//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Arsenalu Londyn nie mieli litości dla Galatasaray Stambuł w meczu Ligi Mistrzów. „Kanonierzy” rozbili we wtorkowy wieczór na wyjeździe swoich rywali aż 4:1 i zmagania w grupie D zakończyli na drugim miejscu z 13. punktami na koncie. Pełne 90 minut w barwach gości spędził między słupkami Wojciech Szczęsny.
Gol
Gol
Gol

Podopieczni Wengera bilansem bramkowym przegrali w tabeli z Borussią Dortmund, która w ostatniej serii spotkań nie dała rady pokonać u siebie Anderlechtu Bruksela (1:1). Z kolei turecki klub z pięcioma porażkami i remisem pożegnał się już w tym sezonie z europejskimi pucharami.

Ozdobą pojedynku Arsenalu z Galatasaray było fantastyczne uderzenie z dystansu Aarona Ramseya. Walijczyk w 29. minucie w imponującym stylu „wpakował” piłkę w lewy górny róg bramki. Gol – palce lizać!

Źródło: inf. własna/youtube.com