Logo

ATP w Miami: Novak Djoković zagra w finale z Andym Murrayem, Rafael Nadal wycofał sięz turnieju

Novak Djoković pokonał 6:0, 7:6 (7-5) Juana Monaco w półfinale turnieju ATP Masters 1000 na twardych kortach w Miami z pulą nagród 4,8 miliona dolarów. Będzie to pierwszy finał Serba od styczniowego Australian Open. Pierwszy set trwał zaledwie 27 minut - Argentyńczyk zupełnie się pogubił i nie był w stanie nawiązać walki. Druga odsłona wyglądała już tak jak na półfinał przystało i po ładnej dla oka walce, ostatecznie górę wzięło doświadczenie, dzięki któremu zwycięsko wyszedł numer jeden światowych list.
W niedzielnym finale rywalem Djokovicia będzie Brytyjczyk Andy Murray, który awansował bez gry, gdyż Rafael Nadal musiał się wycofać z turnieju, z powodu kontuzji kolana.

ATP w Miami: Novak Djoković zagra w finale z Andym Murrayem, Rafael Nadal wycofał sięz turnieju ATP w Miami: Novak Djoković zagra w finale z Andym Murrayem, Rafael Nadal wycofał sięz turnieju ATP w Miami: Novak Djoković zagra w finale z Andym Murrayem, Rafael Nadal wycofał sięz turnieju ATP w Miami: Novak Djoković zagra w finale z Andym Murrayem, Rafael Nadal wycofał sięz turnieju ATP w Miami: Novak Djoković zagra w finale z Andym Murrayem, Rafael Nadal wycofał sięz turnieju ATP w Miami: Novak Djoković zagra w finale z Andym Murrayem, Rafael Nadal wycofał sięz turnieju

2012-03-31 - P. Rączka

0

Komentarze do:
ATP w Miami: Novak Djoković zagra w finale z Andym Murrayem, Rafael Nadal wycofał sięz turnieju

Podobne artykuły i galerie