ATP w Indian Wells: Fyrstenberg i Matkowski odpadli w półfinale

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali 2:6, 0:6 z hiszpańskimi tenisistami Markiem Lopezem i Rafaelem Nadalem w półfinale turnieju rangi ATP Masters 1000 w Indian Wells, gdzie pula nagród wynosi prawie 5 mln dolarów. Wyrównana gra toczyła się tylko do stanu 2:2 pierwszego seta, później Polacy przegrywali już wszystkie gemy do samego końca mecz i po zaledwie 53 minutach zeszli z kortu pokonani.

ATP w Indian Wells: Fyrstenberg i Matkowski odpadli w półfinale ATP w Indian Wells: Fyrstenberg i Matkowski odpadli w półfinale

Udział w tym turnieju zagwarantował naszym deblistom po 360 punktów do rankingów deblowych, a także sumę 55 tysięcy dolarów do podziału. W przyszłym tygodniu Fyrstenberga i Matkowskiego będziemy mogli zobaczyć na turnieju w Miami.