ATP Miami: Jerzy Janowicz przegrał z Thomazem Belluccim

Jerzy Janowicz przegrał 6:7(5), 6:3, 3:6 z Thomazem Belluccim w meczu drugiej rundy turnieju na twardych kortach w Miami. Polak pierwszego seta zaczął dobrze, bowiem zdołał objąć prowadzenie 3:1. Brazylijczyk walczył bardzo ambitnie i odrobił straty, a następnie był bardzo blisko zakończenia seta wynikiem 6:4 na swoją korzyść. Ostatecznie o wszystkim zadecydował tie-break, a w nim lepszy okazał się 40. tenisista świata.

ATP Miami: Jerzy Janowicz przegrał z Thomazem Belluccim ATP Miami: Jerzy Janowicz przegrał z Thomazem Belluccim

W drugiej odsłonie Łodzianin prowadził już 3:0, ale Bellucci szybko doprowadził do wyrównania. Przy stanie 3:3 "Jerzyk" ponownie wrzucił wyższy bieg i wyrównał stan meczu. Trzecia partia została rozegrana w dużym skupieniu, lecz przegramy drugi gem wpłynął na dalsze losy rywalizacji.